referencje

W tym roku po raz pierwszy uczestniczyłam w szkoleniu 15.01.2015r. zorganizowanym przez Państwa firmę a prowadzonym przez Pana Sędziego Janusza Zubrzyckiego.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z organizacji szkolenia jak i wysokiego poziomu merytorycznego.

Z przyjemnością wysłuchałm wykładu Pana Sędziego i mogę polecić wszystkim zainteresowanym tematyką z zakresu podatku VAT tego wykładowcę, który w sposób bardzo prosty i ciekawy potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe zagadnienia dotyczące tego podatku. Jestem równiez wieloletnią czytelniczką ukazującego się co roku Leksykonu autorstwa Pana Sędziego i również mogę go polecić wszystkim, którzy na codzień zajmuja się szczególnie w praktyce tym podatkiem.

Gorąco polecam wszystkim i na pewno w przyszłości wezmę udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Państwa firmę J 

Pozdrawiam,

Dorota Kaśków

 

 

Dzień Dobry,
byłam pierwszy raz u Państwa na szkoleniu w Warszawie 12.01.2015r. u Pana Sędziego Janusza Zubrzyckiego i jestem bardzo zadowolona.
Sposób przekazywania wiedzy, odpowiedzi na pytania na bieżąco, szerokie przedstawienie tematu sprawiły, że na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z usług szkoleniowych Państwa firmy,

pozdrawiam
Anna Kisiel

 

Szkolenie z zakresu "Zmiany w VAT 2014" 30.01.2014 r., w którym uczestniczyła Pani Justyna Stylok - księgowa PPUH BONUS sp. z o.o. , a które prowadził Pan Sędzia NSA Janusz Zubrzycki, organizowane przez Oficynę Wydawniczą UNIMEX we Wrocławiu oceniamy na bardzo wysokim poziomie, nabyta wiedza jest bardzo przydatna w pracy na co dzień. Szkolenie prowadzone przez Pana Sędziego było bardzo przystępne dla wszystkich uczestników, co dało się odczuć w komentarzach po zakończeniu szkolenia. 

Bardzo dziękujemy.
Pozdrawiam
Główny Księgowy PPUH BONUS sp. z o.o.
Małgorzata Przygoda

 

Szkolenie, w którym miałam okazję uczestniczyć "Zmiany w VAT 2014" prowadzone przez Pana Sędziego Janusza Zubrzyckiego, było szkoleniem zorganizowanym na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym.
W czasie szkolenia omówione zostały problemy teoretyczne jak i praktyczne, poprzez udzielanie przez Prowadzącego odpowiedzi na pytania uczestników.
Polecam każdej firmie dbającej o rozwój zawodowy i profesjonalizm swojej kadry.


Z wyrazami szacunku
Ewa Ciepielewska

APEA Biuro Rachunkowe

 

 

W dniu 12.12.2013 roku uczestniczyłyśmy w szkoleniu "Zmiany w VAT 2014" prowadzonym przez pana sędziego NSA Janusza Zubrzyckiego z zakresu zmian w podatku od towarów i usług. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie 12.12.2013r. wykładowca na bieżąco odpowiadał na pytania, dostosowując się do potrzeb uczestników. Konkretne odpowiedzi świadczą o dużej wiedzy i doświadczeniu wykładowcy.
Szkolenie spełniło nasze oczekiwania, więc w przyszłości również zamierzamy korzystać z usług Wydawnictwa Unimex.

                            Z poważaniem
                            Katarzyna Szczerba

 

 

Agrarada - Technika do ziemniaków, warzyw i buraków.

Szkolenie 12-12-2013r.

W szkoleniach organizowanych przez Oficyna Wydawnicza Unimex uczestniczę od kilku lat. Szczególnie upodobałam sobie szkolenia z zakresu podatku VAT prowadzone przez sędziego Janusza Zubrzyckiego.

Szkolenia te są organizowane i prowadzone bardzo profesjonalnie. Uczestnicy otrzymują niezbędne pomoce, ale istotniejsze jest otrzymywanie niezbędnych informacji i wiadomości w zakresie tematycznym szkolenia, popartych licznymi przykładami z rzeczywistości gospodarczej. Nie do przecenienia są wiedza oraz praktyka w zakresie podatków posiadana przez wykładowcę. Atmosfera szkoleń jest otwarta i przyjazdna, co sprzyja zadawaniu pytań dotyczących zdarzeń gospodarczych z jakimi uczestnicy mają do czynienia w życiu zawodowym. Jako uczestnik szkolenia po jego zakończeniu wychodzę z wiedzą uporządkowaną i usystematyzowana, ale przede wszystkim aktualną.

Polecam szkolenia Unimex innym, bo na pewno będą z nich zadowoleni.

 

 

SANDEO Kancelaria Finansowo-Księgowa

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 06 lutego 2013 roku po raz kolejny wzięłam udział w szkoleniu zorganizowanycm przez Oficynę Wydawniczej UNIMEX n.t. PODATKI 2013- aktualne problemy VAT, CIt i PIT.

Prowadzący Sędzia NSA Bogusław Dauter oraz Sędzia NSA Janusz Zubrzycki dokonali przeglądu najwnoszego orzecznictwa NSA i WSA związanych ze zmianami ustawy o VAT oraz ustaw o podatkach dochodowych.

Kancelaria Finansowo-Księgowa SANDEO z siedzibą w Lesznie z przyjemnością rekomenduje profesjonalne szkolenia zorgaznizowane przez Oficynę Wydawniczą UNIMEX.

Anna Trojnara
SANDEO Kancelaria Finansowo-Księgowa

 

SPEKTRUM Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością uczestniczyłam w kolejnym szkoleniu podatkowym poruszającym aktualne problemy VAT, CIT i PIT. Jak zawsze prowadzący i poziom merytoryczny szkolenia oraz organizacja na najwyższym poziomie.

Magdalena Banaszak
Główna Księgowa
SPEKTRUM Sp. z o.o.

 

BIANOR I Sp. z o.o.

BIANOR I Sp. z o.o. pragnie wyrazić podziękowanie Oficynie Wydawniczej UNIMEX z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 85 b, za przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia PODATKI 2013- aktualne problemy VAT, CIT i PIT. Bardzo wysoko oceniamy profesjonalizm w przeprowadzeniu szkolenia, jego formę, poziom oraz podejście do uczestników. Organizatorzy szkolenia wykazywali ogromne zaangażowanie i służyli pomocą. Doskonale dobrani wykładowcy skutecznie potrafili przekazywać swoją wiedzę, którą z pewnością wykorzystamy w pracy zawodowej.

Z całą pewnością możemy polecić współpracę z Oficyną Wydawniczą UNIMEX, jako wiarygodnego, rzetelnego i odpowiedzniego partnera do realizacji szkoleń dla każdej formy dbającej o rozwój zawodowy pracowników oraz podnoszenie ich kwalifikacji. Jesteśmy przekonani, że Oficyna Wydawnicza UNIMEX może spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego słuchacza.

Marta Czemiel-Miękisz
Główna Księgowa
BIANOR I Sp. z o.o.

 

BYTMET Sp. z o.o.

Szkolenie Podatki 2013- aktualne problemy VAT, CIT i PIT zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, a zarazem przystępny, myślę że dla wszystkich uczestników. Wybrałam je świadomie, spośród oferty rynkowej, ze względu na program idealnie skonstruowany "pode mnie", w pełni odpowiadający moim oczekiwaniom. Nie spodziewałam się jednak tak sprawnie zebranych zmian prawnych i ich płynnego przekazania.
Na punkt warty podkreślenia zasługuje profesjonalizm, kompetencje prowadzących oraz bardzo dobra atmosfera panująca podczas zajęć. Organizatorzy bardzo dobrze wywiązali się z powierzonego im zadania i są godni polecenia.

Agnieszka Wójcik
Dyrektor ds.finansowych, Główny Księgowy
BYTMET Sp. z o.o.

 

 

Biuro Rachunkowe Maria Olkowska

Szkolenie bardzo fachowe, świetnie omówione tematy, wyczerpujaca tematyka problemów, bardzo dobra organizacja. Jedno z nalepszych kursów, w których brałam udział.
 
Biuro Rachunkowe Maria Olkowska
 

 

Biuro Rachunkowe NESTOR s.c.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze szkolenia pt.: PODATKI 2013- aktualne problemy VAT, CIT i PIT zorganizowanego przez Oficynę Wydawniczą Unimex.
 
Szkolenie pod względem organizacyjnym zostało przeprowadzone z należytą starannością i zgodnie z ustalonym programem. Wykładowcy: Janusz Zubrzycki i Bogdan Dauter - zaprezentowali wysoki poziom merytoryczny oraz łatwość w poruszaniu się zarówno wśród zagadnień teoretycznych jak i praktycznych. Ponadto uczestnicy otrzymali obszerne, profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe pozwalające powrócić w przyszłość do tematyki szkolenia.
 
Program i sposób przeprowadzenia zajęć w pełni spełniły nasze oczekiwania. Bogate doświadczenie prowadzących i profesjonalne podejście do szkoleń dają gwarancję naszego zadowolenia.

 Biuro Rachunkowe NESTOR s.c.


 

SPEKTRUM Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
Brałam udział w szkoleniu „Nowelizacja VAT 2011”, które prowadzili panowie Janusz Zubrzycki i Jerzy Martini. Było to kolejne szkolenie organizowane przez firmę Unimex, w którym brałam udział i jak zawsze się nie zawiodłam. Poziom merytoryczny szkolenia, materiały oraz organizacja były na najwyższym poziomie.
Na pewno w przyszłości wezmę udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez firmę Unimex.

Magdalena Banaszak
Główna Księgowa
SPEKTRUM Sp. z o.o.


 

Biuro Rachunkowe Buchalter

Od wielu lat korzystam w codziennej pracy w wydawnictw książkowych Oficyny Wydawniczej "UNIMEX", "super książką" dla mnie jest "Leksykon VAT". Postanowiłam wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez Państwa Oficynę "Nowelizacja VAT 2011", wysoki poziom merytoryczny oraz dobra organizacja spełniły moje oczekiwania. Bardzo polecam Oficynę Wydawniczą "UNIMEX" wszystkim tym, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę, rozwiązywać problemy dotyczące podatków w sposób fachowy, prosty i zrozumiały.

Regina Zielińska
Biuro Rachunkowe Buchalter


 

AXA BHU Pedryc Leszek

Szkolenie, w którym uczestniczyłam 31.01.2011 r. nt. „Nowelizacja VAT 2011” dało mi przegląd wprowadzonych jak i przewidzianych do wprowadzenia zmian w przepisach dotyczących VAT. Wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia zdecydowanie ułatwia mi pracę z przepisami prawa w zakresie podatku od towarów i usług.

Barbara Pedryc
AXA BHU Pedryc Leszek


 

Zakład Energetyki Cieplnej Prudnik SP. z o.o.

Jestem wprost zachwycony organizacją i poziomem merytorycznym szkolenia „VAT w 2011 roku” we Wrocławiu organizowanym przez Unimex, a zwłaszcza częścią wystąpienia prowadzoną przez Pana Sędziego Janusza Zubrzyckiego. Bardzo trudne problemy przedstawiane były przez niego jasno i klarownie, a odpowiedzi na pytania wyczerpujące. Co warte podkreślenia szkolenie trwało 8 godzin, co jest rzadko spotykane bo najczęściej szkolenia trwają 6 godzin. Niestety ze względów technicznych nie można było przedłużyć szkolenia. Polecam bardzo.

Czesław Gerus
Zakład Energetyki Cieplnej Prudnik SP. z o.o.

 

 

SANDEO Kancelaria Finansowo-Księgowa

W dniu 30 stycznia 2011 roku wzięłam udział w szkoleniu zorganizowanym przez Oficynę Wydawniczą UNIMEX n.t. Nowelizacji Ustawy o VAT obowiązujących od 1 stycznia 2011 roku.

Szkolenie zorganizowano na wysokim poziomie merytorycznym, które było dla mnie uzupełnieniem już omówionych problemów związanych z najnowszymi zmianami ustawy o VAT zawartymi w Leksykonie VAT 2011 autorstwa Pana Janusza Zubrzyckiego Sędziego NSA.

Kancelaria Finansowo-Księgowa SANDEO z siedzibą w Lesznie z przyjemnością rekomenduje profesjonalne szkolenia zorgaznizowane przez Oficynę Wydawniczą UNIMEX.

Anna Trojnara
SANDEO Kancelaria Finansowo-Księgowa


 

 

Rachunkowość Audyt Finanse Bilans Sp. z o.o.

Chciałabym podziękować za zorganizowanie warsztatów: „Rachunek przepływów pieniężnych” prowadzone przez Pana Pawła Sałdykę. Wykładowca w sposób przejrzysty pokazał metodologie sporządzania tego sprawozdania, przeanalizował wszystkie przypadki. Trochę mało czasu zostało na całościowe zadanie.

Helena Musialik-Imiełowska
Rachunkowość Audyt Finanse Bilans Sp. z o.o.

 

 

Thermaflex Izolacji Sp. z o. o.

Serdecznie dziękuję za profesjonalnie zorganizowane - zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym - szkolenie ze zmian w podatku VAT na 2010 rok. Szczególne podziękowania za możliwość konfrontacji posiadanej wiedzy z Panem Januszem Zubrzyckim - wybitnym autorytetem w dziedzinie podatku VAT. Mówiąc w skrócie - debiut szkoleniowy godny marki, jaką przez lata wypracowało wydawnictwo.

Joanna Arendarska
Główna Księgowa
Thermaflex Izolacji Sp. z o. o.

 


 

GEA Polska Sp. z o.o.

 W lutym 2010 r. wzięłam udział w szkoleniu „VAT w roku 2010” organizowanym przez Oficynę wydawniczą UNIMEX we Wrocławiu. Szkolenie było zorganizowane w sposób profesjonalny zarówno pod względem formalnym jak i merytorycznym. Omawiane zagadnienia popierane były przykładami. (jak dla mnie może troszkę za mało było tych przykładów), ale jedno mogę powiedzieć, czas jaki spędziłam na szkoleniu nie był czasem straconym i naprawdę warto było przyjechać do Państwa Firmy na takie szkolenie.

Maria Albina Wardzyńska
Samodzielna księgowa
GEA Heat Exchangers
GEA Polska Sp. z o.o.

 

Dział obsługi klienta

poniedziałek-piątek: 8:00-15:00
 
  801 01 12 12
          71 78 333 25